02.06.2014 21:42

ZAHIDFEST 2014– найочікуваніша музична подія літа

  Літо тільки почалося, а більшість любителів музичного та літературного мистецтва вже в очікуванні феєричного та шаленого музичного фестивалю ZAHIDFEST, який відбудеться цього річ 8 - 10 серпня в с. Родатичі біля Львова.

 Шалений драйв, океан нестримних емоцій, живий звук, мальовнича природа, озеро, намети та нічні посиденьки з гітарою біля вогнища, - що ще більше потрібно людині аби відпочити,  як казав видатний митець Пікассо:  “ змити з себе бруд буденності”. 

Вже традиційно програма фестивалю складається з 3 днів, протягом яких на 4 сценах перед щасливцями, яким вдасться потрапити на фестиваль, виступатимуть українські, білоруські, молдовські та австрійські гурти.

 Також традиційно шанувальники мистецтва зможуть наживо насолодитися літературним читанням, майстер – класами з різноманітних ремесел, придбати футболки та аксесуари з логотипами улюблених гуртів, ну і звісно, сфотографуватися та взяти автограф в своїх кумирів.

Склад цьогорічних учасників не може не тішити поціновувачів різних напрямків року:  Брати Гадюкіни, Anti-Flag , Ляпис Трубецкой , Noize MC ,Lumen , Скрябін , Тартак , Тінь Сонця, Роллікс, Крихітка, Карна,  Skinhate , Stigmata,  Motorama , Qarpa , Один в каное , Dakh Daughters, і це не повний перелік цьогорічних гуртів.

Детальніше з програмою учасників фестивалю можна ознайомитися на офіційному сайт і фестивалю http://zaxidfest.com/#fest.

Серед усіх якостей, якими приваблює фестиваль ZAHIDFEST, однією з найбільш позитивних рис є об’єднання його учасників в єдине суспільство, де панує любов, мир, дружба, свобода, де всі свої, незалежно від того, які гурти ви слухаєте, в який одяг одягаєтеся, яку субкультуру представляєте, на якій роботі працюєте. Тут всіх єднає радість музичного щастя, і 3 дні божевільного драйву. 

На фестиваль зазвичай приїжджає молодь зі всієї України, а також Польщі, Білорусії та країн Прибалтики.Якщо ви любите якісну живу музику, природу і цікаві знайомства то  ZAHIDFEST2014 точно для вас. 

І не забудьте купити квиточки.

 У Львові квитки можна придбати за адресою: КАСА №1 – «Квітка»
пл. Ринок, 14 (щоденно 10:00 – 22:00)
(093) 0000-791
(097) 0000-791.

© 2009 Галицька Правда
Використання матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.galpravda.info

створення сайту