Понеділок, 14 жовтня

Новини

06.09.2019 00:00

Банки надаватимуть послуги українцям по закордонних паспортах

версія для друку

Про це повідомляє UBR.

Банкірам дозволили обслуговувати українців при пред'явленні закордонного паспорта. згідно з роз'яснення НБУ №Р / 25-0006 / 45577 з питань здійснення ідентифікації та верифікації клієнтів, якщо у людини немає з собою громадянського паспорта, він може пред'явити закордонний, і отримати в банку потрібну послугу.

"Ідентифікація та верифікація фізичної особи-резидента на території України може здійснюватися також на підставі паспорта громадянина України для виїзду за кордон", – йдеться у документі НБУ.

У ньому, до речі, йдеться про численні питання про закордонні паспорти, які надходили в центробанк з боку фінансового сектора. Банкіри відмовляли людям в обслуговуванні при пред'явленні закордонного паспорта і відправляли запити на центробанк.

Закордонний паспорт – єдиний компроміс по документах, на який погодився піти Національний банк. Решта документів, також визнані в Україні посвідченням особи, банкам заборонили приймати для ідентифікації.

Зокрема це водійське посвідчення, посвідчення особи моряка, посвідчення інваліда, документ учасника Другої світової війни, службове посвідчення, видане роботодавцем. У банках будуть приймати тільки громадянський та закордонний паспорти.


Інтерв`ю

«На Майдані постійно відчували тиск, але страху не було», – Ігор Мартин

Олег Баляш: "Розвиток рідного краю - наша відповідальність"

Мирослав Хом'як: Будуть сильними громади – буде сильною Україна

Здоров'я

Бізнес на здоров’ї

Гола правда про стоматологію

МОЗ чекають зміни?

Спорт

На порозі великих змін

Опитування


© 2013 Галицька Правда
Використання матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.galpravda.info

створення сайту