Понеділок, 14 жовтня

Новини

22.08.2019 12:00

В Україні набули чинності штрафи для власників євроблях

версія для друку

Про це повідомила прес-служба Державної фіскальної служби України.

Сьогодні, 22 серпня, набули чинності жорсткі санкції за порушення правил ввезення автомобілів з іноземною реєстрацією, відстрочені з 22 травня.

"До цього часу власники автомобілів з іноземною реєстрацією мали змогу оформити свої автівки та уникнути таких штрафів. Саме з цієї метою і було відтерміновано до серпня запровадження посиленої адміністративної відповідальності за порушення при ввезенні транспортних засобів" – наголосили у ДФС.

Відтак, за новими правилами в разі перевищення терміну доставки авто особистого користування та комерційного призначення на 20-30 діб передбачено штраф у 85 тис грн. Якщо термін перевищено більше ніж на 30 діб, а також у разі втрати або розкомлектації транспортного засобу, згідно з правилами, розмір штрафу сягатиме 170 тис грн або авто підлягатиме конфіскації.

Аналогічні санкції в разі перевищення термінів тимчасового ввезення автомобілів: за перевищення терміну на 20-30 діб передбачено штраф сумою 85 тис грн, більше ніж на 30 діб, а також у разі втрати або розкомплектування авто – 170 тис грн штрафу або конфіскація.


Інтерв`ю

«На Майдані постійно відчували тиск, але страху не було», – Ігор Мартин

Олег Баляш: "Розвиток рідного краю - наша відповідальність"

Мирослав Хом'як: Будуть сильними громади – буде сильною Україна

Здоров'я

Бізнес на здоров’ї

Гола правда про стоматологію

МОЗ чекають зміни?

Спорт

На порозі великих змін

Опитування


© 2013 Галицька Правда
Використання матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.galpravda.info

створення сайту