Середа, 18 вересня

Новини

10.04.2014 16:09

Кулі з Майдану досі у медичних закладах

версія для друку

Начальник Управління медичного забезпечення та реабілітації МВС України Олег Петраш повідомив, що кулі, якими стріляли в правоохоронців під час акцій на Майдані з 18 по 24 лютого, досі перебувають у медичних закладах та не вилучені для проведення експертиз.

Про це він повідомив під час засідання тимчасової слідчої комісії з розслідування правопорушень під час протестних акцій на Майдані з 21 листопада.

«З 18 до 24 лютого постраждало від вогнепальних поранень 150 працівників органів внутрішніх справ. Поки що кулі, які були вилучені працівниками медичних установ, не проходили експертиз та знаходяться ще у медичних закладах, але може бути, що мені про деякі деталі ще невідомо»,- сказав Петраш.

Водночас голова ТСК Геннадій Москаль додав, що він звернувся до Генпрокуратури з вимогою дослідити кулі, якими стріляли у правоохоронців. 

«Я звернусь до Генпрокуратури, адже це необхідно - необхідно дослідити ці кулі, провести балістичну експертизу, оскільки без цього ми так не дізнаємося, з якої саме зброї стріляли і хто стріляв»,- сказав Москаль.

Укрінформ.

Інтерв`ю

«На Майдані постійно відчували тиск, але страху не було», – Ігор Мартин

Олег Баляш: "Розвиток рідного краю - наша відповідальність"

Мирослав Хом'як: Будуть сильними громади – буде сильною Україна

Здоров'я

Бізнес на здоров’ї

Гола правда про стоматологію

МОЗ чекають зміни?

Спорт

На порозі великих змін

Опитування


© 2013 Галицька Правда
Використання матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.galpravda.info

створення сайту